naglowek

 2008-03-29

Parafia Smolec on-line


Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że Parafia Smolec poczyniła pierwsze kroki, by zaistnieć również w internecie! Powstała witryna internetowa smoleckiego kościoła www.smolec.archidiecezja.wroc.pl


strona główna www.smolec.archidiecezja.wroc.pl


Strona jest w trakcie budowy – jednak postanowiliśmy poinformować wszystkich internautów o jej istnieniu, gdyż jak wiadomo smolecka parafia przygotowuje się do wielkiego jubileuszu obchodów 100-lecia Kościoła w Smolcu! Mamy nadzieję, że powstająca strona przyczyni się do rozpowszechnienia tej wiadomości.

Prosimy o wyrozumiałość, gdyż powstająca strona będzie jeszcze przez jakiś czas podlegać pewnym zmianom. Mamy jeszcze sporo do zrobienia!

Zamiast pisać o tym, co znajduje się na tej stronie – zachęcamy wszystkich do odwiedzin nowej witryny!

Zapraszamy również do współpracy w tworzeniu tego serwisu. Jeśli posiadacie Państwo fotografie, które dokumentują życie religijnego w naszej miejscowości – to prosimy o kontakt. Pragniemy w dziale fotogaleria zamieszczać archiwalne zdjęcia zrobione w smoleckim kościele. Interesują nas szczególnie fotografie pracujących w parafii księży lub zdjęcia z liturgicznych obchodów. Zdjęcia można przesyłać na adres grzes@smolec.pl

Zapraszamy serdecznie!


autor: Grzegorz Stasik


Komentarze:


[Stały bywalec] [2008-03-29 21:49]

Gratuluję aktywności. To co robicie w Smolcu jest fantastyczne. Tak trzymać.

***

[Stały bywalec] [2008-03-29 21:49]

Gratuluję aktywności. To co robicie w Smolcu jest fantastyczne. Tak trzymać.

***


Informujemy, że wszelkie zamieszczone tu komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. SMOLEC.PL nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli uważasz, że któryś z komentarzy wykracza poza granice prawa, zgłoś to administratorowi.


All rights reserved, © copyright SMOLEC.PL 2003-2017, SMOLEC.PL v.2.5.