<
 [2007-12-25]

Sołtys on-line


Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich mieszkańców Smolca, że w ramach Smoleckiego Serwisu Internetowego uruchomiliśmy nowy dział. www.smolec.pl/solectwo . Inicjatywa ta istniała od wielu miesięcy, jednak dopiero teraz, po wyborach nowego sołtysa mogła zostać zmaterializowana.


Jednym z ważniejszych problemów mieszkańców Smolca był fatalny przepływ informacji na drodze Sołtys – mieszkańcy. Strona, której gospodarzem jest sołtys pan Hieronim Kuryś służyć ma poprawieniu tej sytuacji. W planach są również tablice ogłoszeniowe z prawdziwego zdarzenia, które w nowym roku pojawią się na terenie tzw. Starego Smolca. Być może w niedalekiej przyszłości podobne tablice pojawią się na Osiedlu Leśnym. Serwis internetowy powinien również pomóc w kontaktach z mieszkańcami wspomnianego osiedla.

W założeniu ma to być oficjalny serwis informacyjny Sołtysa i Rady Sołeckiej. Będą się tam pojawiały wszelkiego typu ogłoszenia i informacje, które dotyczą ważnych spraw nurtujących nas wszystkich.

Znajduje się tam również korespondencyjny adres e-mail dla wszystkich, którzy pragną zadać jakieś ważne pytanie lub podzielić się swoimi pomysłami z sołtysem. Umieściliśmy także informacje dotyczące działalności Urzędu Gminy w Kątach Wrocławskich, jak również dane kontaktowe do innych sołectw z naszej gminy.

Mamy nadzieję, że serwis będzie się rozwijał w miarę upływy czasu i dobrze przysłuży się wszystkim mieszkańcom Smolca i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin na www.smolec.pl/solectwo


autor: Redakcja www.smolec.pl


Komentarze:


[z ul. Bukowej] [2008-02-06 09:31]

autobusowa komunikacja, komunikacja i jeszcze raz komunikacja!!!!!

***

[..] [2008-01-04 19:49]

a na ulicy Dębowej przydało by się podcięcie gałęzi drzew ponieważ stanowią zagrożenie dla ludzi!

***

[mn] [2008-01-04 14:15]

Ogrodowa też nie jest asfaltowa, a przydałoby się..

***

[m] [2008-01-03 19:00]

Wpierw nauczcie sie pisać po polsku, umiejętność cenniejsza niż asfalt pod domem.

***

Chcielibyśmy asfaltową drogę....jak inne!!!
[Mieszkańcy Smolca Nowego Osiedla za Torami] [2008-01-03 11:26]

Piszemy w sprawie drogi przy głównej ul.Polnej jest odnoga ul.Polnej-(nie daleko ul.Słonecznikowej)! dlaczego taka ulica nie jest asfaltowa?Nie jest ta nawierzchnia odpowiednio pokryta do korzystania..............

***

niezadowolony z poprzedniej władzy!!!
[Mieszkaniec] [2008-01-02 16:26]

w końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku...

***
All rights reserved, © copyright SMOLEC.PL 2003-2017, SMOLEC.PL v.2.5.