Baza Biegaczy ¦lężańskich (w oparciu o biegi z Sobótki i Masywu ¦lęży)

Wybrano:


Płeć:
wszyscy
kobiety
mężczyĽni



Okres:
ostatnie półrocze
ostatni rok
od roku 2010



Gmina/KB Sobótka:
Gmina + KB Sobótka
KB Sobótka
Gmina Sobótka



Kategorie wiekowe:
wszystkie
K14-K18M14-M18
K20M20
K25M25
K30M30
K35M35
K40M40
K45M45
K50M50
K55M55
K60M60
M65M70

ZGP¦

Biegi:
wszystkie biegi ¦lężańskie
uliczne
górskie i przełajowe
Zimowy Górski Maraton ¦lężański
Zimowy Górski Półmaraton ¦lężański
Półmaraton ¦lężański
Bieg Górski na ¦lężę 5 km
Bieg Niezłomnych
Sobótczańska Dziesi±tka
Górski Maraton ¦lężański
Górski Półmaraton ¦lężański 21 km
Górski Półmaraton ¦lężański 10 km




Najlepsze wyniki zawodników z Gminy Sobótka i KB Sobótka

od roku 2010
ZGP¦
Wszystkie kategorie wiekowe



Lp Zawodnik Czas netto Bieg Rok Klub Rank [P¦-eq]

1 Huzarski Bartosz 01:53:51 ZGP¦ 2019 01:17:25

2 Franaszczuk Wojciech 01:57:57 ZGP¦ 2018 Kb Sobótka 01:20:12

3 Puchała Radosław 01:58:06 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:20:18

4 Perkowski Piotr 01:58:42 ZGP¦ 2018 Monk Sandals Team 01:20:43

5 Łężniak Aleksander 02:06:44 ZGP¦ 2018 Monk Sandals Team 01:26:11

6 Łężniak Aleksander 02:07:51 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:26:56

7 Franaszczuk Wojciech 02:08:14 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 01:27:12

8 Lagner Sebastian 02:10:19 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:28:37

9 Powalski Kamil 02:10:52 ZGP¦ 2017 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia 01:28:59

10 Zięba Marek 02:11:19 ZGP¦ 2018 Siła Ogra 01:29:18

11 Zięba Marek 02:12:07 ZGP¦ 2017 Siła Ogra 01:29:50

12 Kwa¶niewski Hubert 02:15:19 ZGP¦ 2016 Siła Ogra Trail Team 01:32:01

13 Powalski Kamil 02:15:28 ZGP¦ 2019 Grupa Biegowa `bez Granic` 01:32:07

14 Franaszczuk Wojciech 02:15:34 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 01:32:11

15 Łężniak Aleksander 02:16:26 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 01:32:46

16 Wysocki Rafał 02:16:54 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:33:06

17 Maksym Piotr 02:19:08 ZGP¦ 2019 01:34:37

18 Stankiewicz Antoni 02:19:55 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 01:35:09

19 Gandziarowski Marek 02:20:05 ZGP¦ 2016 Wataha Sobótka 01:35:15

20 Neubert Matthias 02:23:13 ZGP¦ 2019 Hba 01:37:23

21 Neubert Matthias 02:23:42 ZGP¦ 2018 01:37:43

22 Kojs Łukasz 02:25:19 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:38:49

23 Cały Cezary 02:25:29 ZGP¦ 2017 #sobasteam 01:38:56

24 Stankiewicz Antoni 02:28:44 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 01:41:08

25 Łach Łukasz 02:29:58 ZGP¦ 2019 01:41:59

26 Mielnikowski Piotr 02:30:54 ZGP¦ 2016 Judo Sobótka / Siła Ogra 01:42:37

27 Romanowski Dariusz 02:32:32 ZGP¦ 2018 Sobótka Team 40+ 01:43:43

28 Podeszwa Tomasz 02:33:23 ZGP¦ 2016 01:44:18

29 Obliński Krzysztof 02:34:06 ZGP¦ 2019 #fordonrunners #biegipuszczybydgoskiej 01:44:47

30 Romanowski Dariusz 02:34:08 ZGP¦ 2017 ? 01:44:49

31 Grabusiński Piotr 02:35:24 ZGP¦ 2016 01:45:40

32 Filipiak Tomasz 02:35:54 ZGP¦ 2018 Sobótka Team 40+ 01:46:01

33 Hajdamowicz Tomasz 02:36:57 ZGP¦ 2019 Eerle - Polska Odzież Sportowa 01:46:44

34 Romanowski Dariusz 02:37:16 ZGP¦ 2019 Sobótka Team 40+ 01:46:56

35 Stroka Robert 02:37:23 ZGP¦ 2019 Siła Ogra Trial Team 01:47:01

36 Roznerska Dagmara 02:38:59 ZGP¦ 2019 Stylowo-sporto Team 01:48:07

37 Maciejewski Maciej 02:39:33 ZGP¦ 2018 01:48:30

38 Zub Arkadiusz 02:39:41 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 01:48:35

39 Młodożeniec Mirosław 02:41:41 ZGP¦ 2018 Rembertów Team 01:49:57

40 Pieluszyńska Agnieszka 02:42:05 ZGP¦ 2018 Kb Sobótka 01:50:13

41 Smoter Wojciech 02:42:29 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 01:50:29

42 Mroczek Jarosław 02:43:12 ZGP¦ 2018 Intive 01:50:59

43 Mielnikowski Piotr 02:43:43 ZGP¦ 2018 Judo Sobótka 01:51:20

44 Piecz±tka Tomasz 02:44:00 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 01:51:31

45 Mielnikowski Piotr 02:44:04 ZGP¦ 2017 Judo Sobótka 01:51:34

46 Podeszwa Tomasz 02:44:42 ZGP¦ 2017 ? 01:52:00

47 Bzymek Andrzej 02:45:20 ZGP¦ 2016 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy 01:52:26

48 Bagińska Anna 02:46:48 ZGP¦ 2016 Piszczałka Team 01:53:25

49 Bagińska Anna 02:49:35 ZGP¦ 2017 Piszczałka Team 01:55:19

50 Zimoch Łukasz 02:50:34 ZGP¦ 2018 Wataha Sobótka 01:55:59

51 Kuriata Paulina 02:50:41 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 01:56:04

52 Uluseven Denis 02:52:05 ZGP¦ 2016 ? 01:57:01

53 Łopian Wojciech 02:52:52 ZGP¦ 2017 Czystoziarnisty 01:57:33

54 Mielnikowski Piotr 02:54:06 ZGP¦ 2019 Judo Sobótka 01:58:23

55 Kuriata Klaudia 02:54:44 ZGP¦ 2018 Kb Sobótka 01:58:49

56 Bzymek Andrzej 02:57:00 ZGP¦ 2019 02:00:22

57 Żmojdzian Przemysław 02:59:21 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 02:01:57

58 Domagała Joanna 03:00:46 ZGP¦ 2017 ? 02:02:55

59 Lech Krzysztof 03:02:43 ZGP¦ 2018 Le¶mian 02:04:15

60 Lech Daniela 03:10:43 ZGP¦ 2019 02:09:41

61 Pieluszyńska Agnieszka 03:14:36 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 02:12:20

62 Kuriata Klaudia 03:17:02 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 02:13:59

63 Józków Wojciech 03:22:02 ZGP¦ 2017 123labs 02:17:23

64 Lachtera Karolina 03:23:29 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 02:18:22

65 Tomaszczak Maciej 03:28:05 ZGP¦ 2017 Ekogrunt 02:21:30

66 Cieciora Wojciech 03:34:59 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 02:26:11

67 Tatrocki Krzysztof 03:36:22 ZGP¦ 2019 Kb Sobótka 02:27:08

68 Roznerski Łukasz 03:41:03 ZGP¦ 2019 Stylowo-sporto Team 02:30:19

69 Mazur Michał 03:43:35 ZGP¦ 2018 Kb Sobótka 02:32:02

70 Lech Lesław 03:45:58 ZGP¦ 2017 ? 02:33:39

71 Mielnikowska Aneta 03:50:15 ZGP¦ 2016 ? 02:36:34

72 Kawczyński Adam 03:53:30 ZGP¦ 2016 Kb Sobótka 02:38:47

73 Lech Lesław 03:54:00 ZGP¦ 2018 02:39:07

74 Kawczyński Adam 04:00:01 ZGP¦ 2017 Kb Sobótka 02:43:13

75 Lech Lesław 04:00:48 ZGP¦ 2019 02:43:45


P¦-eq - Ekwiwalent czasowy Półmaratonu ¦lężańskiego (parametr porównawczy biegów ¦lężańskich)

© Copyright Radosław Puchała, ostatnia aktualizacja 21.05.2018