Baza Biegaczy ¦lężańskich (w oparciu o biegi z Sobótki i Masywu ¦lęży)

Wybrano:


Płeć:
wszyscy
kobiety
mężczyĽni



Okres:
ostatnie półrocze
ostatni rok
od roku 2010



Gmina/KB Sobótka:
Gmina + KB Sobótka
KB Sobótka
Gmina Sobótka



Kategorie wiekowe:
wszystkie
K14-K18M14-M18
K20M20
K25M25
K30M30
K35M35
K40M40
K45M45
K50M50
K55M55
K60M60
M65M70

S10

Biegi:
wszystkie biegi ¦lężańskie
uliczne
górskie i przełajowe
Zimowy Górski Maraton ¦lężański
Zimowy Górski Półmaraton ¦lężański
Półmaraton ¦lężański
Bieg Górski na ¦lężę 5 km
Bieg Niezłomnych
Sobótczańska Dziesi±tka
Górski Maraton ¦lężański
Górski Półmaraton ¦lężański 21 km
Górski Półmaraton ¦lężański 10 km




Najlepsze wyniki zawodników z Gminy Sobótka i KB Sobótka

od roku 2010
S10
Wszystkie kategorie wiekowe



Lp Zawodnik Czas netto Bieg Rok Klub Rank [P¦-eq]

1 Puchała Radosław 00:36:07 S10 2018 Puchała / Kb Sobótka 01:20:54

2 Ogły Krystian 00:36:33 S10 2015 Kb Sobótka 01:21:52

3 Franaszczuk Wojciech 00:37:16 S10 2018 Kb Sobótka 01:23:29

4 Cabaj Damian 00:37:41 S10 2016 Kb Sobótka 01:24:25

5 Puchała Radosław 00:37:43 S10 2015 Kb Sobótka 01:24:29

6 Franaszczuk Wojciech 00:37:43 S10 2015 Kb Sobótka 01:24:29

7 Kupczak Mariusz 00:38:32 S10 2018 Kb Sobótka 01:26:19

8 Kupczak Mariusz 00:38:53 S10 2015 Siła Ogra 01:27:06

9 Franaszczuk Wojciech 00:39:19 S10 2014 Kb Sobótka 01:28:04

10 Franaszczuk Wojciech 00:39:25 S10 2016 Kb Sobótka 01:28:18

11 Kupczak Mariusz 00:39:25 S10 2016 Siła Ogra 01:28:18

12 Cały Cezary 00:39:30 S10 2016 #sobasteam 01:28:29

13 Stermach Ireneusz 00:39:43 S10 2016 ? 01:28:58

14 Gandziarowski Marek 00:40:01 S10 2015 Wataha Sobótka 01:29:38

15 Kulba Marek 00:40:06 S10 2016 Kb Sobótka 01:29:49

16 Cały Cezary 00:40:11 S10 2015 Pro-Run Wrocław 01:30:01

17 Kozak Dawid 00:40:19 S10 2013 Street Workout Sobótka 01:30:19

18 Majewski Piotr 00:40:20 S10 2015 Kb Sobótka 01:30:21

19 Franaszczuk Wojciech 00:40:25 S10 2013 ? 01:30:32

20 Gandziarowski Marek 00:40:30 S10 2016 Wataha Sobótka 01:30:43

21 Majewski Piotr 00:40:31 S10 2016 Kb Sobótka 01:30:45

22 Matysek Dariusz 00:40:36 S10 2013 Kb Sobótka 01:30:57

23 Łężniak Aleksander 00:40:39 S10 2016 Kb Sobótka 01:31:03

24 Majewski Piotr 00:40:40 S10 2018 Kb Sobótka 01:31:06

25 Stermach Ireneusz 00:40:55 S10 2014 ? 01:31:39

26 Shchensna-Radzikovska Halyna 00:41:04 S10 2014 Kb Sobótka 01:31:59

27 Wylegalski Piotr 00:41:08 S10 2016 Huzar Bike Academy 01:32:08

28 Wylegalski Piotr 00:41:10 S10 2013 Kb Sobótka 01:32:13

29 Lagner Sebastian 00:41:14 S10 2013 01:32:22

30 Shchensna-Radzikovska Halyna 00:41:15 S10 2013 Kb Sobótka 01:32:24

31 Cały Cezary 00:41:18 S10 2018 #sobasteam 01:32:31

32 Gołębiewski Jacek 00:41:20 S10 2016 Kb Sobótka 01:32:35

33 Gandziarowski Marek 00:41:22 S10 2018 Wataha Sobótka 01:32:40

34 Kulba Marek 00:41:24 S10 2018 Kb Sobótka 01:32:44

35 Stroka Robert 00:41:29 S10 2015 Siła Ogra Trial Team 01:32:55

36 Szwedowski Dominik 00:41:31 S10 2016 Siła Ogra 01:33:00

37 Shchensna-Radzikovska Halyna 00:41:34 S10 2016 Kb Sobótka 01:33:07

38 Shchensna-Radzikovska Halyna 00:41:36 S10 2015 Kb Sobótka 01:33:11

39 Łężniak Aleksander 00:41:40 S10 2018 Kb Sobótka 01:33:20

40 Kulba Marek 00:42:06 S10 2014 Kb Sobótka 01:34:18

41 Kulba Marek 00:42:06 S10 2013 Kb Sobótka 01:34:18

42 Waczyński Marek 00:42:13 S10 2013 Kb Sobótka 01:34:34

43 Felu¶ Krzysztof 00:42:18 S10 2013 01:34:45

44 Susz Marian 00:42:22 S10 2016 Nadle¶nictwo Miękinia 01:34:54

45 Placha Jarosław 00:42:24 S10 2016 Kb Sobótka 01:34:59

46 Szwedowski Dominik 00:42:26 S10 2015 Igloopol Dębica 01:35:03

47 Markiewicz Kamil 00:42:27 S10 2016 ? 01:35:05

48 Kupczak Mariusz 00:42:31 S10 2014 Siła Ogra Trail Team 01:35:14

49 Sobczyk Barbara 00:42:31 S10 2018 Kb Sobótka 01:35:14

50 Szychowiak Marcin 00:42:33 S10 2015 Kb Sobótka 01:35:19

51 Kubler Piotr 00:42:34 S10 2015 Rejent On The Run 01:35:21

52 Cały Adam 00:42:36 S10 2015 Pro-Run Wrocław 01:35:25

53 Stankiewicz Antoni 00:42:43 S10 2015 Kb Sobótka 01:35:41

54 Sobczyk Barbara 00:42:52 S10 2014 Kb Sobótka 01:36:01

55 Łężniak Aleksander 00:43:01 S10 2015 Kb Sobótka 01:36:21

56 Zięba Marek 00:43:14 S10 2018 01:36:51

57 Majewski Andrzej 00:43:16 S10 2016 Kb Sobótka 01:36:55

58 Santos Cordeiro Saraiva 00:43:18 S10 2015 ? 01:37:00

59 Santos Cordeiro Saraiva Jorge 00:43:18 S10 2013 01:37:00

60 Stermach Ireneusz 00:43:21 S10 2018 01:37:06

61 Stankiewicz Antoni 00:43:25 S10 2016 Kb Sobótka 01:37:15

62 Drewnicka-Ogrodnik Joanna 00:43:26 S10 2015 Intenso 01:37:17

63 Zięba Marek 00:43:30 S10 2015 Siła Ogra 01:37:26

64 Zimoch Paweł 00:43:31 S10 2015 Wataha Sobótka 01:37:29

65 Mizera Markus 00:43:35 S10 2013 ? 01:37:38

66 Stypuła Marian 00:43:39 S10 2015 Kb Sobótka 01:37:47

67 Zięba Marek 00:43:41 S10 2016 Siła Ogra 01:37:51

68 Młodożeniec Mirosław 00:43:42 S10 2016 Rembertów Team 01:37:53

69 Cały Adam 00:43:56 S10 2013 Pro-Run Wrocław 01:38:25

70 Wysocki Rafał 00:43:57 S10 2018 Kb Sobótka 01:38:27

71 Lagner Sebastian 00:44:01 S10 2014 ? 01:38:36

72 Stypuła Marian 00:44:02 S10 2016 Kb Sobótka 01:38:38

73 Szychowiak Marcin 00:44:14 S10 2014 Kb Sobótka 01:39:05

74 Łach Łukasz 00:44:20 S10 2014 Prędkie Stopy Żółwia 01:39:18

75 Roznerska Dagmara 00:44:24 S10 2018 Roznerscy Team / Stylowo-sportowo 01:39:27

76 Cały Cezary 00:44:28 S10 2013 Pro-Run Wrocław 01:39:36

77 Susz Marian 00:44:31 S10 2018 Suszki Team / Kb Sobótka 01:39:43

78 Waniszewski Krzysztof 00:44:36 S10 2014 ? 01:39:54

79 Gołębiewski Jacek 00:44:40 S10 2014 Kb Sobótka 01:40:03

80 Tomaszczak Maciej 00:44:43 S10 2014 Kb Sobótka 01:40:10

81 Kozioł Łukasz 00:44:55 S10 2013 Kb Sobótka 01:40:37

82 Gołębiewski Jacek 00:45:02 S10 2015 Kb Sobótka 01:40:52

83 Szychowiak Marcin 00:45:02 S10 2018 Kb Sobótka 01:40:52

84 Rusek Marcin 00:45:03 S10 2014 Kb Sobótka 01:40:55

85 Lach Dariusz 00:45:05 S10 2015 ? 01:40:59

86 Kowalczyk Sylwester 00:45:05 S10 2013 Kb Sobótka 01:40:59

87 Załęski Henryk 00:45:16 S10 2013 Kb Sobótka 01:41:24

88 Stankiewicz Antoni 00:45:18 S10 2014 Kb Sobótka 01:41:28

89 Szwedowski Dominik 00:45:18 S10 2018 Kb Sobótka 01:41:28

90 Maciejewski Maciej 00:45:19 S10 2018 01:41:31

91 Huzarski Łukasz 00:45:23 S10 2018 Huzarcom.pl 01:41:40

92 Pawlicki Marek 00:45:29 S10 2016 Kb Sobótka 01:41:53

93 Łopian Wojciech 00:45:29 S10 2016 Teraz Ty Mnie Goń 01:41:53

94 Demków Przemysław 00:45:32 S10 2018 Winnica Celtica Sobótka / Kb Sobótka 01:42:00

95 Szychowiak Marcin 00:45:35 S10 2013 Kb Sobótka 01:42:06

96 Zub Arkadiusz 00:45:36 S10 2015 Kb Sobótka 01:42:09

97 Kucmus Łukasz 00:45:38 S10 2015 Stowarzyszenie Odra-Niemen 01:42:13

98 Załęski Henryk 00:45:50 S10 2014 Kb Sobótka 01:42:40

99 Lach Dariusz 00:45:59 S10 2016 ? 01:43:00

100 Sempik Robert 00:46:02 S10 2013 Brak 01:43:07

101 Łężniak Aleksander 00:46:03 S10 2014 Kb Sobótka 01:43:09

102 Kojs Łukasz 00:46:10 S10 2018 01:43:25

103 Szwedowski Dominik 00:46:14 S10 2014 ? 01:43:34

104 Cały Adam 00:46:15 S10 2014 Pro-Run Wrocław 01:43:36

105 Jackowicz Rafał 00:46:20 S10 2015 Jackowicz Team 01:43:47

106 Kruk Wacław 00:46:21 S10 2016 Kb Sobótka 01:43:49

107 Zięba Marek 00:46:22 S10 2014 Kp Sobótka 01:43:52

108 Waczyński Marek 00:46:22 S10 2014 Kb Sobótka 01:43:52

109 Jackowicz Rafał 00:46:23 S10 2013 Kb Sobótka 01:43:54

110 Grabusiński Piotr 00:46:24 S10 2018 01:43:56

111 Hajdamowicz Adam 00:46:30 S10 2014 ? 01:44:10

112 Zimoch Paweł 00:46:36 S10 2014 Wataha Sobótka 01:44:23

113 Rak Zdzisław 00:46:38 S10 2014 Vita I Animal Przychodnia Weterynaryjna 01:44:28

114 Stankiewicz Antoni 00:46:41 S10 2018 Stankiewiczowie Z Sobótki / Kb Sobótka 01:44:34

115 Borkowski Robert 00:46:43 S10 2016 Kb Sobótka 01:44:39

116 Bachiński Wojciech 00:46:49 S10 2018 Prędkie Stopy Żółwia 01:44:52

117 Boinska Jadwiga 00:46:52 S10 2016 Kb Sobótka 01:44:59

118 Gołębiewska Sylwia 00:46:55 S10 2016 Kb Sobótka 01:45:06

119 Falkowski Wojtek 00:46:57 S10 2015 ? 01:45:10

120 Hajdamowicz Adam 00:47:06 S10 2018 01:45:30

121 Jackowicz Rafał 00:47:07 S10 2014 Kb Sobótka 01:45:32

122 Krasoń Mirosław 00:47:07 S10 2013 Kb Sobótka 01:45:32

123 Mielnikowski Piotr 00:47:12 S10 2018 Judo Sobótka 01:45:44

124 NiedĽwiedĽ Tomasz 00:47:12 S10 2013 01:45:44

125 Gronowska Anna 00:47:14 S10 2018 01:45:48

126 Demków Przemysław 00:47:14 S10 2013 Kb Sobótka 01:45:48

127 Kuderczak Michał 00:47:17 S10 2015 Biegam Dla Siebie 01:45:55

128 Kruk Wacław 00:47:19 S10 2018 Lotna Eskadra / Kb Sobótka 01:45:59

129 Gołębiewska Sylwia 00:47:36 S10 2015 Kb Sobótka 01:46:37

130 Tomaszczak Maciej 00:47:38 S10 2013 Kb Sobótka 01:46:42

131 Zub Arkadiusz 00:47:43 S10 2016 Kb Sobótka 01:46:53

132 Kuriata Klaudia 00:47:47 S10 2016 Kb Sobótka 01:47:02

133 Łach Łukasz 00:47:52 S10 2016 Prędkie Stopy Żółwia 01:47:13

134 Młodożeniec Mirosław 00:48:00 S10 2018 Rembertów Team 01:47:31

135 Stępniowski Łukasz 00:48:21 S10 2014 - 01:48:18

136 Zub Arkadiusz 00:48:28 S10 2018 Kb Sobótka 01:48:34

137 Kołodziej Łukasz 00:48:38 S10 2013 Judo Sobótka 01:48:56

138 Rak Zdzisław 00:48:48 S10 2015 Vita I Animal 01:49:19

139 Sadkiewicz Ewa 00:48:51 S10 2015 ? 01:49:25

140 Kuderczak Michał 00:48:57 S10 2016 ? 01:49:39

141 Dec Jakub 00:48:58 S10 2013 ? 01:49:41

142 Gandziarowski Marek 00:49:01 S10 2014 ? 01:49:48

143 Kuderczak Michał 00:49:03 S10 2014 ? 01:49:52

144 Niemotko Wojciech 00:49:09 S10 2014 Kb Sobótka 01:50:06

145 Piecz±tka Tomasz 00:49:11 S10 2016 ? 01:50:10

146 Tatrocki Krzysztof 00:49:13 S10 2013 Kb Sobótka 01:50:15

147 Bagińska Anna 00:49:16 S10 2016 Piszczałka Team 01:50:21

148 Gołębiewski Jacek 00:49:16 S10 2013 Kb Sobótka 01:50:21

149 Tupik Krystyna 00:49:22 S10 2018 Korff Team 01:50:35

150 Sikorski Marcin 00:49:24 S10 2013 Kb Sobótka 01:50:39

151 Pieluszyńska Agnieszka 00:49:27 S10 2015 ? 01:50:46

152 Stroka Henryk 00:49:40 S10 2013 Kb Sobótka 01:51:15

153 Rydz Damian 00:49:43 S10 2016 Sobócki Klub Karate 01:51:22

154 Owsianka Sławomir 00:49:56 S10 2015 Kb Sobótka 01:51:51

155 Kowalczyk Karolina 00:49:57 S10 2016 ¦lężański Klub Karate Kyokushin 01:51:53

156 Zimoch Paweł 00:49:57 S10 2016 Wataha Sobótka 01:51:53

157 Kowalczyk Agnieszka 00:50:01 S10 2016 ¦lężański Klub Karate Kyokushin 01:52:02

158 Młodożeniec Jacek 00:50:02 S10 2013 ? 01:52:04

159 Kowalczyk Sylwester 00:50:06 S10 2014 Kb Sobótka 01:52:13

160 Kowalczyk Karolina 00:50:07 S10 2014 Kb Sobótka 01:52:16

161 Domagała Joanna 00:50:13 S10 2015 Kb Sobótka 01:52:29

162 Sienkowski Tomasz 00:50:13 S10 2014 Basement Workout 01:52:29

163 Hajdamowicz Tomasz 00:50:13 S10 2018 Hajdamowicz / Gato Sportswear 01:52:29

164 Kuriata Klaudia 00:50:14 S10 2015 Siła Ogra 01:52:31

165 WoĽniak Przemysław 00:50:34 S10 2013 01:53:16

166 Dec Jakub 00:50:41 S10 2014 Basement Workout 01:53:32

167 Kuczyńska Klaudia 00:50:54 S10 2018 01:54:01

168 Puchała Anna 00:50:58 S10 2018 Puchała / Kb Sobótka 01:54:10

169 Bzymek Andrzej 00:51:09 S10 2018 01:54:35

170 Bzymek Andrzej 00:51:28 S10 2014 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy 01:55:17

171 Puchała Radosław 00:51:34 S10 2014 Run-log.com 01:55:31

172 Garbiec Arnold 00:51:35 S10 2015 ? 01:55:33

173 Młodożeniec Mirosław 00:51:39 S10 2014 Rembertów Team 01:55:42

174 Kuriata Klaudia 00:51:41 S10 2018 Kb Sobótka 01:55:46

175 Goldwasser Zbigniew 00:51:43 S10 2018 Kb Sobótka 01:55:51

176 Zakrawacz Łukasz 00:51:44 S10 2015 ? 01:55:53

177 Pajcz Przemysław 00:51:45 S10 2015 ? 01:55:55

178 Boinska Jadwiga 00:51:48 S10 2014 Kb Sobótka 01:56:02

179 Łukowicz Aneta 00:51:49 S10 2016 Kb Sobótka 01:56:04

180 Żmojdzian Przemysław 00:51:51 S10 2018 Kb Sobótka 01:56:09

181 Goldwasser Zbigniew 00:51:53 S10 2014 Kb Sobótka 01:56:13

182 Cieciora Wojciech 00:52:05 S10 2016 Kb Sobótka 01:56:40

183 Wejman Paweł 00:52:08 S10 2013 ? 01:56:47

184 Kowalczyk Karolina 00:52:09 S10 2015 Klub Karate Kykushin Sobótka 01:56:49

185 Zakrawacz Łukasz 00:52:22 S10 2016 ? 01:57:18

186 Młodożeniec Mirosław 00:52:23 S10 2013 01:57:20

187 Skowroński Andrzej 00:52:24 S10 2015 123labs 01:57:23

188 Piszczałka Krzysztof 00:52:24 S10 2013 Kb Sobótka 01:57:23

189 Pieluszyńska Agnieszka 00:52:28 S10 2018 Pieluszyńscy / Kb Sobótka 01:57:32

190 Łężniak Aleksander 00:52:30 S10 2013 Kb Sobótka 01:57:36

191 Wołkowski Kamil 00:52:33 S10 2014 ? 01:57:43

192 Kamiński Kamil 00:52:34 S10 2016 Kiokushin Klub Karate 01:57:45

193 Okoński Tomasz 00:52:42 S10 2018 ¦oksir 01:58:03

194 Cieciora Wojciech 00:52:46 S10 2015 Kb Sobótka 01:58:12

195 Cieciora Wojciech 00:52:52 S10 2013 Kb Sobótka 01:58:25

196 Bzymek Andrzej 00:53:05 S10 2013 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy 01:58:54

197 Sadkiewicz Ewa 00:53:06 S10 2014 ? 01:58:57

198 Zakrawacz Łukasz 00:53:08 S10 2018 01:59:01

199 Hajdamowicz Tomasz 00:53:15 S10 2016 Gato Sportswear 01:59:17

200 Goldwasser Zbigniew 00:53:24 S10 2016 Kb Sobótka 01:59:37

201 Tymińska Agnieszka 00:53:27 S10 2018 01:59:44

202 Lachowicz Janusz Jony 00:53:30 S10 2014 Perpedes Ręków 01:59:50

203 Lubieniecki Teodor 00:53:38 S10 2013 Wrocławski Klub Wysokogórski 02:00:08

204 Lubieniecki Teodor 00:53:39 S10 2018 Wrocławski Klub Wysokogórski 02:00:11

205 Kowalczyk Agnieszka 00:53:40 S10 2013 Kb Sobótka 02:00:13

206 Lachowicz Janusz Jony 00:53:55 S10 2013 Perpedes Ręków 02:00:46

207 Józków Wojciech 00:53:57 S10 2015 123labs 02:00:51

208 B±kowski Kamil 00:54:08 S10 2016 Kb Sobótka 02:01:16

209 Marzec Henryk 00:54:13 S10 2015 Sfora 02:01:27

210 Bagiński Maciej 00:54:30 S10 2016 Siła Ogra 02:02:05

211 Barczak Maciej 00:54:34 S10 2014 ? 02:02:14

212 Kuriata Paulina 00:54:37 S10 2016 Wataha Sobótka 02:02:20

213 Kowalczyk Agnieszka 00:54:47 S10 2015 Karate Kyokushin Sobótka 02:02:43

214 Tatrocki Krzysztof 00:54:51 S10 2014 Kb Sobótka 02:02:52

215 Bachiński Wojciech 00:54:55 S10 2014 Prędkie Stopy Żółwia 02:03:01

216 Cieciora Wojciech 00:55:04 S10 2014 Kb Sobótka 02:03:21

217 Kowalczyk Agnieszka 00:55:05 S10 2014 Kb Sobótka 02:03:23

218 Kuriata Klaudia 00:55:10 S10 2014 ? 02:03:34

219 Kuriata Rafał 00:55:10 S10 2014 Siła Ogra Trail Team 02:03:34

220 Tatrocki Krzysztof 00:55:12 S10 2016 Kb Sobótka 02:03:39

221 Falkowski Wojtek 00:55:17 S10 2016 Wataha Sobótka 02:03:50

222 Jemioła Piotr 00:55:32 S10 2014 ? 02:04:24

223 Barczak Maciej 00:55:43 S10 2015 ? 02:04:48

224 Białobrzeski Remigiusz 00:55:55 S10 2015 ? 02:05:15

225 Zemła Przemysław 00:55:56 S10 2015 Zemła Team 02:05:17

226 Stankiewicz Iwona 00:56:04 S10 2018 Stankiewiczowie Z Sobótki / Kb Sobótka 02:05:35

227 Krajewski Krystian 00:56:20 S10 2016 Ksrg Ksieginice Male 02:06:11

228 Szymanis Przemysław 00:56:21 S10 2014 - 02:06:13

229 Lech Lesław 00:56:31 S10 2014 Amator 02:06:36

230 Roznerski Łukasz 00:56:44 S10 2018 Roznerscy Team / Stylowo-sportowo 02:07:05

231 Wasylów Andrzej 00:57:00 S10 2018 Kb Sobótka 02:07:41

232 Dydyna Aleksandra 00:57:02 S10 2013 02:07:45

233 Lubieniecki Teodor 00:57:23 S10 2016 Wrocławski Klub Wysokogórski 02:08:32

234 Czerwiec Jarosław 00:57:40 S10 2014 ? 02:09:10

235 Kuriata Paulina 00:57:40 S10 2013 Kb Sobótka 02:09:10

236 Kruk Edyta 00:57:43 S10 2016 Kb Sobótka 02:09:17

237 Białobrzeska Wioletta 00:57:48 S10 2015 123labs 02:09:28

238 Krajewski Krystian 00:57:51 S10 2014 - 02:09:35

239 Barczak Maciej 00:58:04 S10 2018 Wataha Sobótka 02:10:04

240 Dydyna Aleksandra 00:58:19 S10 2014 Kb Sobótka 02:10:38

241 Szymajda Piotr 00:58:19 S10 2014 ? 02:10:38

242 Chmielewski Robert 00:58:19 S10 2014 ? 02:10:38

243 Tatrocki Krzysztof 00:58:25 S10 2018 Kb Sobótka 02:10:51

244 Droszczak Grzegorz 00:58:30 S10 2014 Kb Sobótka 02:11:02

245 Hajdamowicz Gabriela 00:58:42 S10 2018 Hajdamowicz / Gato Sportswear 02:11:29

246 Pieluszyński Jacek 00:58:49 S10 2015 ? 02:11:45

247 Kowalczyk Karolina 00:58:49 S10 2013 ? 02:11:45

248 Berdowski Tomasz 00:58:59 S10 2013 02:12:07

249 Pieluszyńska Agnieszka 00:59:11 S10 2014 ? 02:12:34

250 Dydyna Aleksandra 00:59:28 S10 2015 Kb Sobótka 02:13:12


P¦-eq - Ekwiwalent czasowy Półmaratonu ¦lężańskiego (parametr porównawczy biegów ¦lężańskich)

© Copyright Radosław Puchała, ostatnia aktualizacja 21.05.2018