Baza Biegaczy ¦lężańskich (w oparciu o biegi z Sobótki i Masywu ¦lęży)

Wybrano:


Płeć:
wszyscy
kobiety
mężczyĽni



Okres:
ostatnie półrocze
ostatni rok
od roku 2010



Gmina/KB Sobótka:
Gmina + KB Sobótka
KB Sobótka
Gmina Sobótka



Kategorie wiekowe:
wszystkie
K14-K18M14-M18
K20M20
K25M25
K30M30
K35M35
K40M40
K45M45
K50M50
K55M55
K60M60
M65M70

BN

Biegi:
wszystkie biegi ¦lężańskie
uliczne
górskie i przełajowe
Zimowy Górski Maraton ¦lężański
Zimowy Górski Półmaraton ¦lężański
Półmaraton ¦lężański
Bieg Górski na ¦lężę 5 km
Bieg Niezłomnych
Sobótczańska Dziesi±tka
Górski Maraton ¦lężański
Górski Półmaraton ¦lężański 21 km
Górski Półmaraton ¦lężański 10 km




Najlepsze wyniki zawodników z Gminy Sobótka i KB Sobótka

od roku 2010
Bieg Niezłomnych
Wszystkie kategorie wiekowe



Lp Zawodnik Czas netto Bieg Rok Klub Rank [P¦-eq]

1 Kupczak Mariusz 00:40:01 BN 2017 Kb Sobótka 01:21:38

2 Puchała Radosław 00:40:13 BN 2016 Kb Sobótka 01:22:03

3 Puchała Radosław 00:40:21 BN 2017 Kb Sobótka 01:22:19

4 Gandziarowski Marek 00:40:36 BN 2017 Wataha Sobótka 01:22:49

5 Cabaj Damian 00:40:56 BN 2016 Kb Sobótka 01:23:30

6 Łężniak Aleksander 00:43:22 BN 2017 Kb Sobótka 01:28:28

7 Franaszczuk Wojciech 00:43:40 BN 2016 Kb Sobótka 01:29:05

8 Kupczak Mariusz 00:43:40 BN 2015 Siła Ogra 01:29:05

9 Kupczak Mariusz 00:43:41 BN 2016 Siła Ogra 01:29:07

10 Krupa Grzegorz 00:43:41 BN 2014 Kb Sobótka 01:29:07

11 Kupczak Mariusz 00:43:46 BN 2014 Siła Ogra 01:29:17

12 NiedĽwiedĽ Tomasz 00:43:47 BN 2015 Siła Ogra 01:29:19

13 Michalski Adam 00:43:47 BN 2014 Kb Sobótka 01:29:19

14 Majewski Piotr 00:43:57 BN 2015 Kb Sobótka 01:29:39

15 Cały Cezary 00:44:04 BN 2014 Pro-Run Wrocław 01:29:54

16 Powalski Kamil 00:44:13 BN 2017 10 Pdow 01:30:12

17 Gandziarowski Marek 00:44:24 BN 2015 Wataha Sobótka 01:30:35

18 Stroka Robert 00:44:27 BN 2016 Siła Ogra 01:30:41

19 Majewski Piotr 00:44:34 BN 2016 Kb Sobótka 01:30:55

20 Krupa Grzegorz 00:44:40 BN 2016 Kb Sobótka 01:31:07

21 Krupa Grzegorz 00:44:42 BN 2015 Kb Sobótka 01:31:11

22 Łężniak Aleksander 00:45:00 BN 2016 Kb Sobótka 01:31:48

23 Powalski Kamil 00:45:12 BN 2016 10wpdow 01:32:12

24 Cały Cezary 00:45:12 BN 2015 Pro-Run Wrocław 01:32:12

25 Waniszewski Krzysztof 00:45:23 BN 2015 ? 01:32:35

26 Kulba Marek 00:45:30 BN 2015 Kb Sobótka 01:32:49

27 Szwedowski Dominik 00:45:39 BN 2016 Siła Ogra 01:33:08

28 Gołębiewski Jacek 00:45:41 BN 2016 Kb Sobótka 01:33:12

29 Placha Jarosław 00:45:46 BN 2016 Kb Sobótka 01:33:22

30 Susz Marian 00:45:47 BN 2016 Siła Ogra 01:33:24

31 Zięba Marek 00:45:50 BN 2017 Siła Ogra 01:33:30

32 Stroka Robert 00:45:52 BN 2015 Siła Ogra / Siła Ogra Trial Team 01:33:34

33 Michalski Adam 00:45:55 BN 2016 Kb Sobótka 01:33:40

34 Trojnar Paweł 00:45:58 BN 2016 Wataha Sobótka 01:33:46

35 Michalski Adam 00:46:03 BN 2017 Kb Sobótka 01:33:57

36 Szwedowski Dominik 00:46:12 BN 2015 Igloopol Dębica 01:34:15

37 Kupiński Cezary 00:46:20 BN 2015 Siła Ogra 01:34:31

38 Kulba Marek 00:46:20 BN 2014 Kb Sobótka 01:34:31

39 Cały Adam 00:46:32 BN 2015 Pro-Run Wrocław 01:34:56

40 Cały Cezary 00:46:41 BN 2016 #sobasteam 01:35:14

41 Placha Jarosław 00:46:43 BN 2017 Kb Sobótka 01:35:18

42 Stankiewicz Antoni 00:46:44 BN 2016 Kb Sobótka 01:35:20

43 Zięba Marek 00:47:05 BN 2015 Siła Ogra 01:36:03

44 Stankiewicz Antoni 00:47:14 BN 2015 Kb Sobótka 01:36:21

45 Stankiewicz Antoni 00:47:22 BN 2017 Kb Sobótka 01:36:38

46 Pater Tomasz 00:47:29 BN 2014 17wbz Kr 01:36:52

47 Sempik Robert 00:47:42 BN 2014 Pro-Run Wrocław 01:37:18

48 Zięba Marek 00:47:46 BN 2014 ? 01:37:27

49 Załęski Henryk 00:47:52 BN 2015 Kb Sobótka 01:37:39

50 Szychowiak Marcin 00:47:55 BN 2015 Kb Sobótka 01:37:45

51 Susz Marian 00:48:02 BN 2017 Kb Sobótka 01:37:59

52 Lech Zbigniew 00:48:03 BN 2015 ? 01:38:01

53 Kucmus Łukasz 00:48:04 BN 2015 Stowarzyszenie Odra-niemen Oddział Wrocław 01:38:03

54 Załęski Henryk 00:48:24 BN 2016 Kb Sobótka 01:38:44

55 Jackowicz Rafał 00:48:32 BN 2016 Jackowicz Team 01:39:00

56 Załęski Henryk 00:48:52 BN 2014 Kb Sobótka 01:39:41

57 Baszak Tomasz 00:48:54 BN 2015 Siła Ogra 01:39:45

58 Stypuła Marian 00:49:17 BN 2016 Kb Sobótka 01:40:32

59 Rak Zdzisław 00:49:20 BN 2014 Vita I Animal Przychodnia Weterynaryjna 01:40:38

60 Łężniak Aleksander 00:49:21 BN 2015 Monk Sandals 01:40:40

61 Waniszewski Krzysztof 00:49:33 BN 2016 ? 01:41:05

62 Lach Bartosz 00:49:41 BN 2015 ¦lężański Klub Karate Kyokushin 01:41:21

63 Zub Arkadiusz 00:49:44 BN 2017 Kb Sobótka 01:41:27

64 Roznerska Dagmara 00:49:45 BN 2017 Amatorka 01:41:29

65 Załęski Henryk 00:49:49 BN 2017 Kb Sobótka 01:41:38

66 Zarzycki Krzysztof 00:49:55 BN 2017 01:41:50

67 Zięba Marek 00:49:57 BN 2016 Siła Ogra 01:41:54

68 Lach Dariusz 00:50:00 BN 2015 ? 01:42:00

69 Mielnikowski Piotr 00:50:05 BN 2014 Judo Sobótka 01:42:10

70 Zimoch Paweł 00:50:11 BN 2014 ? 01:42:22

71 Gandziarowski Marek 00:50:17 BN 2014 ? 01:42:35

72 Szychowiak Marcin 00:50:19 BN 2014 Kb Sobótka 01:42:39

73 Jackowicz Rafał 00:50:20 BN 2015 Jackowicz Team 01:42:41

74 Waniszewski Krzysztof 00:50:29 BN 2017 01:42:59

75 Rak Zdzisław 00:50:34 BN 2015 Vita I Animal 01:43:09

76 Młodożeniec Mirosław 00:50:39 BN 2016 Rembertów Team 01:43:20

77 Lach Dariusz 00:50:48 BN 2014 ? 01:43:38

78 Zub Arkadiusz 00:50:59 BN 2015 Kb Sobótka 01:44:00

79 Szychowiak Marcin 00:51:07 BN 2016 Kb Sobótka 01:44:17

80 Gandziarowski Marek 00:51:10 BN 2016 Wataha Sobótka 01:44:23

81 Mielnikowski Piotr 00:51:30 BN 2015 Judo Sobótka / Siła Ogra 01:45:04

82 Zub Arkadiusz 00:51:31 BN 2016 Kb Sobótka 01:45:06

83 Cały Adam 00:51:49 BN 2014 Pro-Run Wrocław 01:45:42

84 Łaczmański Antoni 00:52:00 BN 2017 Le¶ni Zhr 01:46:05

85 Łopian Wojciech 00:52:02 BN 2016 ? 01:46:09

86 Łach Łukasz 00:52:03 BN 2016 Prędkie Stopy Żółwia 01:46:11

87 Baszak Tomasz 00:52:03 BN 2016 ? 01:46:11

88 Roznerska Dagmara 00:52:06 BN 2016 Amatorka 01:46:17

89 Pawlicki Marek 00:52:07 BN 2016 Kb Sobótka 01:46:19

90 Rusek Marcin 00:52:08 BN 2014 Kb Sobótka 01:46:21

91 Potapowicz Tomasz 00:52:08 BN 2014 ? 01:46:21

92 Placha Jarosław 00:52:20 BN 2015 ? 01:46:46

93 Młodożeniec Mirosław 00:52:27 BN 2014 Rembertów Team 01:47:00

94 Mielnikowski Piotr 00:52:39 BN 2017 Judo Sobótka / Siła Ogra 01:47:24

95 Zarzycki Krzysztof 00:52:45 BN 2014 Progreen 01:47:37

96 Kozioł Katarzyna 00:52:45 BN 2017 01:47:37

97 Młodożeniec Mirosław 00:52:48 BN 2015 Rembertów Team 01:47:43

98 Kuderczak Michał 00:53:06 BN 2014 - 01:48:19

99 Kuriata Rafał 00:53:11 BN 2014 Siła Ogra Trail Team 01:48:30

100 Wesołowski Tomasz 00:53:11 BN 2014 Wti Wesołowski Technika Instalacyjna 01:48:30

101 Kuriata Rafał 00:53:11 BN 2014 Siła Ogra Trail Team 01:48:30

102 Stępniowski Łukasz 00:53:17 BN 2016 Wydział Żw Wrocław 01:48:42

103 Haręża Patryk 00:53:21 BN 2015 123labs 01:48:50

104 Łopian Wojciech 00:53:27 BN 2017 01:49:02

105 Niemotko Grzegorz 00:53:34 BN 2014 Kb Sobótka 01:49:17

106 Bagińska Anna 00:53:34 BN 2017 Kb Sobótka 01:49:17

107 Sadkiewicz Ewa 00:53:41 BN 2015 01:49:31

108 Chmielewski Robert 00:53:45 BN 2014 ? 01:49:39

109 Mieczkowski Piotr 00:53:50 BN 2015 ? 01:49:49

110 Gołębiewska Sylwia 00:54:02 BN 2016 Kb Sobótka 01:50:14

111 Krauza Paulina 00:54:05 BN 2015 Kb Sobótka 01:50:20

112 Sienkowski Łukasz 00:54:06 BN 2015 Basement Workout 01:50:22

113 Bagińska Anna 00:54:12 BN 2016 Piszczałka Team 01:50:34

114 Sienkowski Tomasz 00:54:12 BN 2015 Basement Workout 01:50:34

115 Tupik Krystyna 00:54:21 BN 2017 Amator 01:50:52

116 Kuriata Klaudia 00:54:24 BN 2015 Siła Ogra 01:50:59

117 Krajewski Krystian 00:54:24 BN 2017 10 Pdow 01:50:59

118 Zakrawacz Łukasz 00:54:29 BN 2017 01:51:09

119 Cały Adam 00:54:43 BN 2016 #sobasteam 01:51:37

120 Hajdamowicz Tomasz 00:54:43 BN 2017 Gato Sportswear 01:51:37

121 Mielnikowski Piotr 00:54:44 BN 2016 Judo Sobótka / Siła Ogra 01:51:39

122 Mieczkowski Piotr 00:54:48 BN 2016 ? 01:51:48

123 Vantorre Dimi 00:54:50 BN 2015 ? 01:51:52

124 Pankiewicz Kamil 00:54:57 BN 2017 Laboccc 01:52:06

125 Piasecka Jadwiga 00:55:05 BN 2017 01:52:22

126 Tatrocki Krzysztof 00:55:06 BN 2014 Kb Sobótka 01:52:24

127 Kuriata Klaudia 00:55:13 BN 2017 Kb Sobótka 01:52:39

128 Miela Tomasz 00:55:34 BN 2014 Umig Sobótka 01:53:21

129 Pieluszyńska Agnieszka 00:55:35 BN 2016 Kb Sobótka 01:53:23

130 Ppłk Bzymek Andrzej 00:55:40 BN 2017 4 Rblog 01:53:34

131 Domagała Joanna 00:55:43 BN 2015 Kb Sobótka 01:53:40

132 Baszak Tomasz 00:55:45 BN 2014 Siła Ogra 01:53:44

133 Kucmus Łukasz 00:55:48 BN 2016 Stowarzyszenie Odra-Niemen 01:53:50

134 Bachiński Wojciech 00:55:52 BN 2015 Prędkie Stopy Żółwia 01:53:58

135 Kwa¶niewski Hubert 00:55:53 BN 2015 Siła Ogra Trail Team 01:54:00

136 Krasoń Mirosław 00:55:53 BN 2014 Kb Sobótka 01:54:00

137 Pieluszyńska Agnieszka 00:55:54 BN 2015 ? 01:54:02

138 Wołkowski Kamil 00:56:03 BN 2014 ? 01:54:21

139 Zimoch Paweł 00:56:05 BN 2017 Siła Ogra / Wataha Sobótka 01:54:25

140 Kuczyńska Klaudia 00:56:07 BN 2017 Wataha Sobótka 01:54:29

141 Trojnar Paweł 00:56:08 BN 2017 Wataha Sobótka 01:54:31

142 Tupik Przemysław 00:56:13 BN 2014 Toyota Bielany Nowakowski 01:54:41

143 Zimoch Paweł 00:56:27 BN 2016 Wataha Sobótka 01:55:09

144 Bzymek Andrzej 00:56:37 BN 2015 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy 01:55:30

145 Piszczałka Krzysztof 00:56:40 BN 2014 Kb Sobótka 01:55:36

146 Pieluszyńska Agnieszka 00:56:50 BN 2017 Kb Sobótka 01:55:56

147 Piszczałka Krzysztof 00:56:53 BN 2017 Kb Sobótka 01:56:03

148 Bagińska Anna 00:57:04 BN 2015 Piszczałka Team 01:56:25

149 Łopian Wojciech 00:57:11 BN 2015 ? 01:56:39

150 Pajcz Przemysław 00:57:24 BN 2014 ? 01:57:06

151 Piasecka Jadwiga 00:57:39 BN 2016 - 01:57:36

152 Mieczkowski Piotr 00:57:44 BN 2017 01:57:47

153 Susz Marian 00:57:49 BN 2015 ? 01:57:57

154 Piecz±tka Tomasz 00:57:56 BN 2016 ? 01:58:11

155 Bachiński Wojciech 00:57:58 BN 2014 Prędkie Stopy Żółwia 01:58:15

156 Garbiec Arnold 00:58:01 BN 2015 ? 01:58:21

157 Lachowicz Janusz Jony 00:58:06 BN 2015 Perpedes Ręków 01:58:31

158 Stankiewicz Iwona 00:58:13 BN 2015 Kb Sobótka 01:58:46

159 Bachiński Wojciech 00:58:19 BN 2017 Prędkie Stopy Żółwia 01:58:58

160 Zakrawacz Łukasz 00:58:23 BN 2014 ? 01:59:06

161 Lech Daniela 00:58:40 BN 2017 01:59:41

162 Bachiński Wojciech 00:58:41 BN 2016 Prędkie Stopy Żółwia 01:59:43

163 Lubieniecki Teodor 00:58:55 BN 2014 Wrocławski Klub Wysokogórski 02:00:11

164 Lachowicz Janusz Jony 00:58:56 BN 2014 Perpedes Ręków 02:00:13

165 Hajdamowicz Tomasz 00:59:01 BN 2016 Gato Sportswear 02:00:24

166 Kuriata Klaudia 00:59:04 BN 2016 Kb Sobótka 02:00:30

167 Stankiewicz Iwona 00:59:06 BN 2016 Kb Sobótka 02:00:34

168 Barczak Maciej 00:59:19 BN 2014 ? 02:01:00

169 Miernicki Mariusz 00:59:23 BN 2015 Kb Sobótka 02:01:09

170 Zakrawacz Łukasz 00:59:29 BN 2016 ? 02:01:21

171 Lubieniecki Teodor 00:59:51 BN 2015 Wrocławski Klub Wysokogórski 02:02:06

172 Stankiewicz Iwona 00:59:53 BN 2017 Kb Sobótka 02:02:10

173 Kuriata Rafał 01:00:21 BN 2017 Siła Ogra 02:03:07

174 Sadkiewicz Ewa 01:00:24 BN 2014 02:03:13

175 Marzec Henryk 01:00:30 BN 2015 Sfora 02:03:25

176 Domagała Joanna 01:00:34 BN 2016 Kb Sobótka 02:03:33

177 Kozioł Łukasz 01:00:39 BN 2016 Kyokushw Sobótka 02:03:44

178 Lipka Katarzyna 01:01:04 BN 2017 02:04:35

179 JaĽwiński Krystina 01:01:12 BN 2017 02:04:51

180 Cieciora Wojciech 01:01:17 BN 2015 Kb Sobótka 02:05:01

181 Bernacki Krzysztof 01:01:22 BN 2015 ? 02:05:11

182 Kowalczyk Piotr 01:01:23 BN 2014 Kb Sobótka 02:05:13

183 Czerwiec Jarosław 01:01:38 BN 2014 ? 02:05:44

184 Lech Lesław 01:01:41 BN 2015 Siła Ogra 02:05:50

185 Krajewski Krystian 01:01:42 BN 2014 10 Pdow 02:05:52

186 Bagiński Maciej 01:01:50 BN 2014 Siła Ogra Trail Team 02:06:08

187 Cieciora Wojciech 01:01:50 BN 2014 ? 02:06:08

188 Skowroński Andrzej 01:01:51 BN 2015 123labs 02:06:10

189 Tatrocki Krzysztof 01:02:04 BN 2016 Kb Sobótka 02:06:37

190 Stankiewicz Iwona 01:02:14 BN 2014 Kb Sobótka 02:06:57

191 Demków Przemysław 01:02:18 BN 2014 Kb Sobótka 02:07:06

192 Stankiewicz Antoni 01:02:19 BN 2014 Kb Sobótka 02:07:08

193 Jozkow Wojciech 01:02:21 BN 2015 123labs 02:07:12

194 Białobrzeska Wioletta 01:02:24 BN 2015 123labs 02:07:18

195 Sztangret Michał 01:02:33 BN 2016 ? 02:07:36

196 Kruk Katarzyna 01:02:37 BN 2017 02:07:44

197 Lech Daniela 01:02:41 BN 2015 ? 02:07:52

198 Lachowicz Janusz Jony 01:02:44 BN 2017 Perpedes Ręków 02:07:59

199 Dydyna Aleksandra 01:02:51 BN 2014 Kb Sobótka 02:08:13

200 Jadowski Bartłomiej 01:03:00 BN 2017 02:08:31

201 Goldwasser Zbigniew 01:03:16 BN 2016 Kb Sobótka 02:09:04

202 Jemioła Daniel 01:03:19 BN 2015 Basement Workout 02:09:10

203 Zimoch Łukasz 01:03:24 BN 2016 Wataha Sobótka 02:09:20

204 Kruk Katarzyna 01:03:31 BN 2016 ? 02:09:34

205 Szwedowski Dominik 01:03:47 BN 2014 ? 02:10:07

206 Rak Paweł 01:04:04 BN 2015 Vitaanimal / - 02:10:42

207 Kozioł Łukasz 01:04:07 BN 2017 02:10:48

208 Mazur Michał 01:04:39 BN 2017 Kb Sobótka 02:11:53

209 Lech Lesław 01:04:56 BN 2014 Amator 02:12:28

210 D±browski Tomasz 01:04:58 BN 2015 Design Media 02:12:32

211 Łaczmańska Natalia 01:05:00 BN 2016 ? 02:12:36

212 Mucha Alina 01:05:34 BN 2017 02:13:45

213 Lech Lesław 01:05:40 BN 2016 Siła Ogra 02:13:58

214 Krajewski Krystian 01:05:50 BN 2015 Ksrg Ksieginice Małe / 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia 02:14:18

215 Lech Lesław 01:06:00 BN 2017 02:14:38

216 Bagiński Maciej 01:06:10 BN 2016 Siła Ogra 02:14:59

217 Kozioł Katarzyna 01:06:22 BN 2016 ? 02:15:23

218 Puchała Anna 01:06:38 BN 2017 Kb Sobótka 02:15:56

219 Lachtera Karolina 01:06:38 BN 2017 Kb Sobótka 02:15:56

220 Sadkiewicz Ewa 01:06:43 BN 2016 Kb Sobótka 02:16:06

221 Krajewski Krystian 01:06:56 BN 2016 10wpdow 02:16:33

222 D±browski Tomasz 01:07:01 BN 2014 Design Media / Judo Sobótka 02:16:43

223 Pieluszyńska Agnieszka 01:07:16 BN 2014 ? 02:17:13

224 Bagiński Maciej 01:07:22 BN 2015 Siła Ogra Trail Team 02:17:26

225 Lachtera Karolina 01:07:30 BN 2016 Kb Sobótka 02:17:42

226 Małek Kamil 01:07:31 BN 2015 ? 02:17:44

227 Niemotko Agata 01:07:50 BN 2014 Kb Sobótka 02:18:23

228 Wawrzyniak Paweł 01:07:59 BN 2014 ? 02:18:41

229 Durda Agnieszka 01:08:00 BN 2017 Korff Isolmatic 02:18:43

230 Traczyk-Nalepa Iwona 01:08:07 BN 2016 Amator 02:18:57

231 Skowroński Andrzej 01:08:14 BN 2016 123labs 02:19:12

232 Czapliński Janusz 01:08:47 BN 2017 Amator 02:20:19

233 Siebielec Anna 01:08:48 BN 2017 02:20:21

234 Skoczylas Marta 01:09:01 BN 2016 ? 02:20:48

235 Rogalska Magdalena 01:09:28 BN 2016 ? 02:21:43

236 Białoń Adam 01:09:59 BN 2014 ? 02:22:46

237 Kondziela Maciej 01:10:07 BN 2014 ? 02:23:02

238 Dydyna Aleksandra 01:10:12 BN 2015 Kb Sobótka 02:23:12

239 Huszczyn Andrzej 01:10:24 BN 2017 02:23:37

240 Tomaszczak Maciej 01:10:41 BN 2014 Kb Sobótka 02:24:12

241 Rusek Kamil 01:10:42 BN 2014 - 02:24:14

242 Hajdamowicz Gabriela 01:11:04 BN 2017 Gato Sportswear 02:24:59

243 Pieluszyński Jacek 01:11:24 BN 2017 Kb Sobótka 02:25:39

244 Zimoch Paweł 01:11:47 BN 2015 Wataha Sobótka 02:26:26

245 Pieluszyński Jacek 01:11:58 BN 2015 ? 02:26:49

246 Falkowski Wojtek 01:13:01 BN 2016 Wataha Sobótka 02:28:57

247 Czaja Beata 01:13:05 BN 2014 Kb Sobótka 02:29:05

248 Piekarczyk Joanna 01:13:07 BN 2014 ? 02:29:09

249 Korona Ewa 01:13:20 BN 2014 ? 02:29:36

250 Lachtera Karolina 01:13:56 BN 2015 Kb Sobótka 02:30:49


P¦-eq - Ekwiwalent czasowy Półmaratonu ¦lężańskiego (parametr porównawczy biegów ¦lężańskich)

© Copyright Radosław Puchała, ostatnia aktualizacja 21.05.2018